Apteka na łące

Zdrowie to najważniejsza rzecz w życiu. Tu znajdziesz metody jak zadbać o jego stan by żyć długo i zdrowo. Więcej miejsca poświęcę, ziołom, bo w nich tkwią od dawien dawna niedocenione obecnie źródła witamin i naszego zdrowia.

Wpis

środa, 26 stycznia 2011

Choroba refluksowa przełyku

 

 

Czy wiesz, że choroba refluksowa przełyku u 90% Pacjentów jest wyleczalna?

Oto dowód - dostajesz gotowe rozwiązanie w postaci poradnika od doktora Kokurewicza.

Poradnik Choroba refluksowa przełyku. Poradnik dla Pacjenta został także wzbogacony o jadłospisy, które przygotował zawodowy dietetyk.

Pomyśl tylko - w ciągu jednego popołudnia dowiesz się wszystkiego o chorobie refluksowej, otrzymasz wiedzę o równoważeniu produktów, a także gotowe jadłospisy. To takie proste!

Dzięki temu poradnikowi:

 • dowiesz się wszystkiego o chorobie refluksowej przełyku,
 • poznasz, co tak naprawdę oznacza równoważenie produktów,
 • nauczysz się dobierać produkty i układać właściwie dietę,
 • szybko zmienisz nawyki żywieniowe, które są podstawą wyleczenia,
 • dostaniesz gotową listę produktów i schemat ich równoważenia,
 • odzyskasz zdrowie i energię,
 • poczujesz wolność i ulgę,
 • będziesz cieszyć się życiem!

Poza tym przygotuj się na to, że:

 • zaoszczędzisz czas i pieniądze (koniec z drogimi wizytami u lekarzy),
 • przestaniesz wydawać fortunę na leki.

Poradnik możesz otrzymać już 3 minuty po opłaceniu zamówienia! Choć jest to publikacja w formie elektronicznej, możesz ją bez problemu wydrukować (na domowej drukarce lub w pobliskim punkcie ksero), a także zbindować i mieć zawsze pod ręką.

Ale to nie wszystko!

Wydanie drugie zostało wzbogacone m.in. o dwa jadłospisy – każdy na 7 dni – uwzględniające: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolację oraz wartości odżywcze (energia, białko, tłuszcz, błonnik, cholesterol).

Jadłospisy zostały przygotowane przez dietetyka zgodnie z wytycznymi dla diety w chorobie refluksowej przełyku. Zobacz, na ich podstawie, jak możesz układać swoją dietę.

Wartość jadłospisowego dodatku to ok. 500 zł. Tyle właśnie kosztowałoby Cię to u dietetyka. Kupując poradnik Choroba refluksowa przełyku. Poradnik dla Pacjenta oszczędzasz aż 500 zł na wizytach u dietetyków, lekarzy i przede wszystkim na lekach, których wcale nie musisz brać!

Wylecz się sam!

90% Pacjentów może wyleczyć swój refluks samodzielnie.

Jesteśmy przekonani, że w czasie, kiedy będziesz stosować wskazówki zawarte w poradniku, tak jak 90% Pacjentów, odczujesz pozytywną zmianę i Twój refluks przestanie istnieć.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
igatto
Czas publikacji:
środa, 26 stycznia 2011 08:43

Polecane wpisy

 • Chrzan pospolity

  Chrzan pochodzi z południowo-wschodniej Europy. W Polsce rośnie dziko oraz jest popularną rośliną w ogrodach działkowych. Znany już od XI wieku, wymieniany prze

 • Babka lancetowata

  Babka wąskolistna inaczej wąskolistna – babka szerokolistna inaczej babka zwyczajna Oba gatunki mają podobny skład chemiczny w celach leczniczych częście

 • Ziołolecznictwo dla seniora - ebook

  Nie możemy, niestety, zatrzymać czasu, który dla każdego jest nieubłagany i prowadzi nieuchronnie do starości. Starość jest jednak różna. Można być „stary

 • Inne prace

  6. Praca w infolinii i telemarketing Bywa bardzo stresująca w zależności od rodzaju infolinii, bo mogą to być: a) reklamacje, coś nie działa, skarżą się, niecie

 • Przedszkolanka i nauczyciel

  4. Praca w przedszkolu   Dzieci na okrągło się wydzierają i płaczą za mamą i nie tylko. Trzeba je brać na ręce i bujać, czyli dźwigać, co obciąża kręgosłup

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny
EscapeMagazine.pl

EscapeMagazine.pl

EscapeMagazine.pl
<

EscapeMagazine.pl

EscapeMagazine.pl

EscapeMagazine.pl

EscapeMagazine.pl

EscapeMagazine.pl

Baner

zBLOGowani.pl