Apteka na łące

Zdrowie to najważniejsza rzecz w życiu. Tu znajdziesz metody jak zadbać o jego stan by żyć długo i zdrowo. Więcej miejsca poświęcę, ziołom, bo w nich tkwią od dawien dawna niedocenione obecnie źródła witamin i naszego zdrowia.

Wpis

środa, 26 stycznia 2011

Choroba refluksowa przełyku

 

 

Czy wiesz, że choroba refluksowa przełyku u 90% Pacjentów jest wyleczalna?

Oto dowód - dostajesz gotowe rozwiązanie w postaci poradnika od doktora Kokurewicza.

Poradnik Choroba refluksowa przełyku. Poradnik dla Pacjenta został także wzbogacony o jadłospisy, które przygotował zawodowy dietetyk.

Pomyśl tylko - w ciągu jednego popołudnia dowiesz się wszystkiego o chorobie refluksowej, otrzymasz wiedzę o równoważeniu produktów, a także gotowe jadłospisy. To takie proste!

Dzięki temu poradnikowi:

 • dowiesz się wszystkiego o chorobie refluksowej przełyku,
 • poznasz, co tak naprawdę oznacza równoważenie produktów,
 • nauczysz się dobierać produkty i układać właściwie dietę,
 • szybko zmienisz nawyki żywieniowe, które są podstawą wyleczenia,
 • dostaniesz gotową listę produktów i schemat ich równoważenia,
 • odzyskasz zdrowie i energię,
 • poczujesz wolność i ulgę,
 • będziesz cieszyć się życiem!

Poza tym przygotuj się na to, że:

 • zaoszczędzisz czas i pieniądze (koniec z drogimi wizytami u lekarzy),
 • przestaniesz wydawać fortunę na leki.

Poradnik możesz otrzymać już 3 minuty po opłaceniu zamówienia! Choć jest to publikacja w formie elektronicznej, możesz ją bez problemu wydrukować (na domowej drukarce lub w pobliskim punkcie ksero), a także zbindować i mieć zawsze pod ręką.

Ale to nie wszystko!

Wydanie drugie zostało wzbogacone m.in. o dwa jadłospisy – każdy na 7 dni – uwzględniające: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolację oraz wartości odżywcze (energia, białko, tłuszcz, błonnik, cholesterol).

Jadłospisy zostały przygotowane przez dietetyka zgodnie z wytycznymi dla diety w chorobie refluksowej przełyku. Zobacz, na ich podstawie, jak możesz układać swoją dietę.

Wartość jadłospisowego dodatku to ok. 500 zł. Tyle właśnie kosztowałoby Cię to u dietetyka. Kupując poradnik Choroba refluksowa przełyku. Poradnik dla Pacjenta oszczędzasz aż 500 zł na wizytach u dietetyków, lekarzy i przede wszystkim na lekach, których wcale nie musisz brać!

Wylecz się sam!

90% Pacjentów może wyleczyć swój refluks samodzielnie.

Jesteśmy przekonani, że w czasie, kiedy będziesz stosować wskazówki zawarte w poradniku, tak jak 90% Pacjentów, odczujesz pozytywną zmianę i Twój refluks przestanie istnieć.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
igatto
Czas publikacji:
środa, 26 stycznia 2011 08:43

Polecane wpisy

 • Olej kokosowy

  Olej kokosowy nierafinowany, tłoczony na zimno, produkt bio-certyfikowany, pochodzenie surowca - plantacje ekologiczne na Sri Lance. Olej kokosowy ( masło koko

 • Chrzan pospolity

  Chrzan pochodzi z południowo-wschodniej Europy. W Polsce rośnie dziko oraz jest popularną rośliną w ogrodach działkowych. Znany już od XI wieku, wymieniany prze

 • Ziołolecznictwo dla seniora - ebook

  Nie możemy, niestety, zatrzymać czasu, który dla każdego jest nieubłagany i prowadzi nieuchronnie do starości. Starość jest jednak różna. Można być „stary

 • "Decydujący punkt"

  Przypomniał mi się pewien film, który oglądałem ładnych parę lat temu podczas pobytu w Wielkiej Brytanii. Nosi tytuł "Match Point", niefortunnie przetłumaczony

 • Pierwszy wpis.

  Witam na moim blogu!  Hejka hejka ludzie! Ale przejdźmy do rzeczy. Na moim blogu przede wszystkim zajmować się będę eliksirami (takimi które możesz zrobić

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny
EscapeMagazine.pl

EscapeMagazine.pl

EscapeMagazine.pl
<

EscapeMagazine.pl

EscapeMagazine.pl

EscapeMagazine.pl

EscapeMagazine.pl

EscapeMagazine.pl

Baner

zBLOGowani.pl